Testy produktów dla dzieci i rodziców.

Tak mi świeżo i radośnie, bo mam Ciebie :)

Firma Brait zaskoczyła mnie ostatnio swoją nową gamą odświeżaczy powietrza Brait Mist Air. Są to pierwsze odświeżacze pozbawione szkodliwego gazu. Jest to linia premium o rewelacyjnym designie, pięknych zapachach i bezpiecznym dla środowiska, a przede wszystkim dla naszych dzieci składzie. W Brait Mist Air podczas stosowania pojawia się mgiełka, która przybiera formę pozbawioną zupełnie kropel wody. Tak, więc psiknięcie jest prawie niezauważalne dla oka. Produkt nie zostawia plam i tłustych zabrudzeń na tkaninach, dlatego może służyć jako mgiełka zapachowa. Ja spryskuję nim zasłony, ale pomysłowość może być nieograniczona. Możemy zastosować go np. na poduszki, firany, obicia kanap, foteli lub po prostu na ubranie.

Warianty zapachowe, są bardzo delikatne i przyjemne dla nosa: Home Garden, przypomina mi zapach fiołków i innych przydomowych kwiatuszków, Spring Morning - jest bardzo rześki i z pewnością bardzo wiosenny, a Oriental Flowers, jest rzeczywiście przeniesieniem w dalekie orientalne kraje, troszkę ciężki, a zarazem rześki - jest to zapach dla prawdziwych koneserów luksusu. Osobiście, najbardziej przypadł mi do gustu Spring Morning. Cena produktów, jest bardzo przystępna - ok. 9 zł za sztukę.

Polecam te produkty, przede wszystkim dlatego, że są bezpieczne dla naszych dzieci i czworonogów, po drugie pięknie pachną i mają atrakcyjną cenę. Dla mnie produkty Brait są wyjątkowe jeszcze z jednego względu - są to polskie produkty, które śmiało mogą konkurować ze światowymi liderami w tej dziedzinie. Zarówno zapachy, jak i opakowania produktów są starannie dopracowane. Wszystko jest wysokiej jakości. Produkty te nie tylko czynią nasz dom bardziej pachnącym, ale również ze względu na prześliczne, estetyczne opakowania, są wspaniałą dekoracją.

DSC_7855.JPG

http://i1044.photobucket.com/albums/b450/Sprytka9/DSC_7852_zps270c3549.jpg

http://i1044.photobucket.com/albums/b450/Sprytka9/DSC_7859_zpsc07719f6.jpg

http://i1044.photobucket.com/albums/b450/Sprytka9/DSC_7858_zpsb9c1b5c8.jpg