Testy produktów dla dzieci i rodziców.

Muszla letnią bryzę niesie...

Kilka dni temu otrzymałam do przetestowania nowoczesne kostki toaletowe firmy Brait. Długo zastanawiałam się czy zrobić zdjęcia przedstawiające rezultaty testów, ale nie zdecydowałam się na pokazanie mojej muszli klozetowej. W końcu kto chciałby coś takiego oglądać? ;-)

Zawieszki Brait Hygiene Fresh okazały się rewelacyjnym produktem. Najbardziej do gustu przypadł mi zapach Flowers. Oprócz niego jest jeszcze Oceanic i Pine. Zadziwiającym zastosowaniem okazał się koszyczek, w którym zamiast standardowej kostki mieszczą się trzy kulki, które podczas spłukiwania tworzą rewelacyjną pianę. Zapach jest tak intensywny, że pachnie świeżością w całej łazience. Zauważyłam również zmniejszenie osadzania się kamienia, na dolnej części muszli. Oczywiście przed testami, toaleta została dokładnie wyczyszczona, aby sprawdzić jak długo rezultat się utrzyma. Muszę przyznać, że od tygodnia, nie ma ani śladu kamienia. Ja popełniam również taki grzeszek, że fusy z herbaty wylewam zawsze do toalety, po czym spuszczam wodę. Mimo tego, na muszli zawsze pojawiał się zielony nalot. W tym momencie go nie ma. Jestem ciekawa jaka za słodka tajemnica tkwi w tych kostkach? Podobno najlepiej toaletę czyści cola i pepsi ;-) a tu proszę takie zaskoczenie! Ogólnie polecam ten produkt dla zachowania dłużej czystości i świeżości w toalecie. Oczywiście stosowanie go nie zwalnia nas z codziennego wlewania do toalety jakiegoś płynu antybakteryjnego!

Jeszcze jednym atutem produktu jest jego trwałość. Otóż od tygodnia mam zawieszkę Flowers w toalecie i nie zauważyłam, aby zbyt wiele się wypłukała.

Uważam, iż jest to produkt godny polecenia. Zapach zawieszki czuć w całej łazience i jest on przyjemny, nie drażni. Z pewnością zakupię te kostki kiedy mi się skończą, ponieważ nie stosowałam lepszych.

DSC_6961.JPG

http://i1044.photobucket.com/albums/b450/Sprytka9/DSC_6963_zpsa693fe69.jpg

http://i1044.photobucket.com/albums/b450/Sprytka9/DSC_6960_zpsf11edf2c.jpg

http://i1044.photobucket.com/albums/b450/Sprytka9/DSC_6962_zps7bc91574.jpg