Testy produktów dla dzieci i rodziców.

Nowa odsłona Brait

Pisałam ostatnio o pewnej wspaniałej gamie produktów firmy Brait.
Przyszła do mnie kolejna paczuszka z tymi niesamowitymi sprayami. Przypomnę więc, czym mnie urzekły.

Po pierwsze - buteleczka, która jest świetną ozdobą każdego pomieszczenia. Wygląda jak butla do psikania, którą macha nam nad głową fryzjer przed strzyżeniem :-) Mnie osobiście zachwyciły kuleczki, które znajdują się w środku opakowania i które podczas używania produktu poruszają się ociężale po płynie. Daje to rewelacyjny efekt.  Bardzo podoba mi się również przednia naklejka - jest starannie zaprojektowana, wypukła i nadaje temu produktowi pewien wręcz luksusowy charakter. Ktoś może powiedzieć - to tylko naklejka..., ale dla mnie każdy szczegół ma znaczenie. Czasem kupuję drogi krem i ma przyklejoną paskudną naklejkę,  w dodatku nic po polsku i zastanawiam się za co tyle płacę - pewnie za cudowną formułę znajdującą się w środku ;-) Firmy powinny brać przykład od Brait, jak wygląda w pełni dobrze zaprojektowany produkt.

A teraz trochę o tym co w środku :-)

Muszę przyznać, że Brait Magic Mist jest produktem idealnym. Nie wiem jak Wy, ale ja nie znoszę ostrych duszących zapachów w pomieszczeniach. W dodatku, kiedy się posiada małe dzieci, wręcz nie wolno używać perfum do wnętrz. Brait Magic Mist to wodna mgiełka, która pozostawia delikatny, wspaniały zapach, ale też nawilża powietrze w pomieszczeniu. Zapach jest subtelny, nie drażni. Poza tym mgiełkę można stosować również na ubrania, zasłony, obicia tapicerskie. Możemy więc mieć z tego świetny dezodorant w sprayu.

Brait Magic Mist dostępny jest w opakowaniach 425 ml. Testowałam dwa zapachy Exotic Fruits i Ocean Breze. Obydwa są cudowne. Cena produktu to ok. 7 - 8 zł.

główne.JPG

 

http://i1044.photobucket.com/albums/b450/Sprytka9/DSC_6597_zpsb5a0a4dd.jpg

 

http://i1044.photobucket.com/albums/b450/Sprytka9/DSC_6595_zps192d6de7.jpg

 

http://i1044.photobucket.com/albums/b450/Sprytka9/DSC_6592_zps52edf755.jpg